Seferi Esinti Sabunu (100gr)

25.00

Seferi Esinti Sabunu, içeriğinde yüksek oranda SHEA, JOJOBA, DEFNE TOHUMU, PAPATYA, KANTARON, KAKAO, ÇAY AĞACI, LAVANTA, PORTAKAL KABUĞU, LİMON KABUĞU YAĞLARI VE MATCHA ÇAYI ile birlikte, özel yapım teknikleri sayesinde vitamin ve mineral değerleri üst seviyede muhafaza edilmiştir.

Stok kodu: CJLMNQV3 Kategoriler: ,

Seferi Esinti Sabunu, içeriğinde yüksek oranda SHEA, JOJOBA, DEFNE TOHUMU, PAPATYA, KANTARON, KAKAO, ÇAY AĞACI, LAVANTA, PORTAKAL KABUĞU, LİMON KABUĞU YAĞLARI VE MATCHA ÇAYI ile birlikte, özel yapım teknikleri sayesinde vitamin ve mineral değerleri üst seviyede muhafaza edilmiştir. Renklendirmeler tamamen bitki ve baharat tozları ile yapılmaktadır. Sabunlarımız minimum 100 gr’dır.

Doğal sabun üretiminde, soğuk işlem yöntemi uygulanmaktadır. Hem cildi beslemesi hem de bol köpükle temizliği sağlaması için, doğal sabunların içeriğinde doğal bitki özleri kullanılmaktadır. Hoş kokularını çeşitli baharatlar ve arındırıcı toprak killerinden alan sabunlarımızın hammaddeleri; Hindistancevizi yağı, Hint yağı, Palm Çekirdeği yağı, Palmiye yağı, Zeytinyağıdır.